Rezervace Tee Time
Golfresort - Championship Golf Course
Club ČinnostČinnost Golf Clubu Karlovy Vary

Činnost Golf Clubu Karlovy Vary

V současné době má nejstarší golfový klub v České Republice více jak 900 členů. Kromě běžné klubové činnosti zahrnující především práci s mládeží a vrcholovými sportovci se podílí také na pořádání významných evropských turnajů jakými jsou ME žen, MME žen, ME MID Amatérů či ME seniorů.

Klub pořádá pro své členy několik klubových turnajů. Každý měsíc je jeden víkendový termín určen pro klubovou túru, každé úterý je vyhlášen HCP turnaj, každoročně probíhá dvoudenní turnaj o mistra a mistryni klubu, turnaj manželských párů či již tradiční "Olšovák".

Členové GCKV s uhrazeným ročním Green Fee mají také možnost hrát zdarma na hřišti v Mariánských Lázních.

Mládež – tréninky

 
Samozřejmě je myšleno i na juniory a podporu mládežnického sportu. Juniorské tréninky v Golf Clubu Karlovy Vary sdružují více než 110 osob, ve věku od 5 do 21 let. Během sezóny se dětem plně věnují dva profesionální trenéři a to 4 dny v týdnu. Jednotliví účastníci jsou rozděleni dle výkonnostních kategorií. V zimě jsou pak zajištěny tréninky na trenažérech v indooru v hotelu Imperial a Slavie. Pořádají se kempy pro děti a organizují se golfové turnaje určené pro juniory a dorost.

 

Tréninkové centrum mládeže, Dětská Tour

V rámci Tréninkového centra mládeže pořádal Golf Club Karlovy Vary Dětskou Tour, které se zúčastnilo přibližně 250 hráčů a z toho 17 dětí GCKV. Jednalo se o 8 turnajů v regionu Západní Čechy a 5 turnajů na celostátní úrovni. Pořádání Dětské Tour je jedním z předpokladů pro udělení statutu Tréninkového centra. 

Letošní sezóna  proběhne  v podobném stylu pod záštitou Tréninkového centra a pro děti budou opět připraveny tyto turnaje. Na základě výsledků Dětských Tour je sestaven celorepublikový žebříček mládeže, který můžete najít na serveru CGF (www.cgf.cz). Chtěli bychom poděkovat Karlovarskému kraji za podporu a rozvoj této akce.
 

LADIES - zájmová skupina členek GCKV od 18-ti let

Založena v roce 2000

Členství: Vstupní poplatek 500 Kč

Turnaje: 1x za 14 dní v hlavní sezóně( všední den odpoledne). Turnaj se hraje s úpravou HDC.

Termíny turnajů pro letošní rok budou zveřejněny na začátku sezóny na webových stránkách GCKV, na nástěnce a v recepci.
Vklad do každého turnaje 50 Kč.,platí se na místě před startem.Jednotlivé flighty se sestaví před turnajem z přítomných účastnic – (losováním )
Členky ladies mají možnost si jedenkrát za rok pozvat hosta ( golfistku nad 18 let ), v rámci propagace GCKV a naší zájmové skupiny. Stejný host nemůže být zván opakovaně.
GCKV nám finančně přispívá na naši činnost. Příspěvek využíváme k uspořádání turnajů v zahraničních golfových klubech, kde se dle možností účastníme turnaje i s místními ladies.
Navazujeme kontakty, propagujeme naše golfové hřiště, zveme zahraniční hráčky k návštěvě našeho klubu.
Na programu ladies se aktivně podílí většina členek.

S případnými dotazy, připomínkami a náměty se obracejte na výbor ladies:
Vlastu Peterkovou, Alenu Macháčkovou a Irenu Jiříkovou.
Tel..čísla jsou k dispozici v recepci GCKV

 

Turnaje pro členy GCKV

Přehled turnajů v daném roce naleznete vždy v odkazu Termíny turnajů.

 Vzhledem k velkému zájmu o hru o víkendech po komerčních turnajích Vám nabízíme další službu a to druhý kanónový start v 16.30 hod. (kromě turnajů, které si organizátoři turnaje zamluví exklusivně na celý den). Při rezervaci svého startovacího času Vám kolegyně z recepce sdělí číslo jamky, ze které budete při tomto odpoledním startu začínat svoji hru.

© Golfresort 2021