Rezervace Tee Time
Golfresort - Championship Golf Course

Charity Golf Party 2019

V sobotu 25. května 2019 se v Karlových Varech opět setkali partneři Golf Resortu Karlovy Vary, a to u příležitosti pořádání Charity Golf Party 2019. Tato akce se v letošním roce konala již po 20. a bylo na ní vybráno 1.597.000,-Kč. Tímto výsledkem vybraná částka, za doposud pořádané ročníky, překročila neuvěřitelných 31 miliónů korun. Za dobu konání Charity Golf Party bylo tedy dodnes vybráno 31.748.000,- Kč.

Pořadatel akce, jímž je Golf Resort Karlovy Vary, nabídl svým hostům bohatý program, který začal golfovým turnajem. Pro doprovody byla připravena golfová klinika, patovací soutěž, masáže či líčení.

Po turnaji byl, ještě před vyhlášením výsledků, pro hosty připraven raut a módní přehlídka značky BOGNER.

Po dni stráveném v golfovém prostředí se hosté přemístili do Grandhotelu Pupp, kde se již dokončovaly poslední přípravy na slavnostní večer. Ten mohl začít v 19:30 hodin, kdy byly otevřeny dveře slavnostního sálu a hosté tak mohli poprvé zhlédnout dražební předměty, které si pro ně organizátor akce Golf Resort Karlovy Vary připravil. Samotnou dražba poté proběhla pod taktovkou znamenitého licitátora Marka Ebena.

Především díky pečlivě vybraným dražebním předmětům se dokázalo v letošním roce vybrat 1.597.000,- Kč.

 

Vybraná částka byla rozdělena mezi předem určené nadace a osoby, kterými v letošním roce byly:

  • Obecně prospěšná společnost – Pomocné tlapky
  • Nadace Pohyb bez pomoci
  • Obecně prospěšná společnost Domov Sue Ryder
  • Nadace Taťány Kuchařové Krása pomoci
  • Martínek Pokladník trpící cystickou fibrózou
  • Sekci dětské a dorostové psychiatrie Psychiatrické společnosti České lékařské společnosti Jana Evangelisty Purkyně
  • 2 rodiny v nouzi
  • Hospic sv Jana Nepomuka v Prachaticích

 

Velké dík patří i dárcům předmětů do dražby, kterými byli:

Galerie La Femme, Bulb spol. s r.o., Thun 1794 a.s., Moser, a.s. Glamour Diamond , Ak. Soch. Jiří Laštovička, malířka Michaela Žemličková a Magdalena Nováková.

 

 

Velice nás těší, že se Charity Golf Party již 20 let stále řadí mezi nejvýznamnější akce v kalendáři charitativních událostí. Nemalou měrou k tomu jistě přispívá i skutečnost, že si pořadatel nebere žádný poplatek za uspořádání a jednotlivé částky jsou tedy odesílány samotnými dárci přímo na konta obdarovaných, čímž je zaručeno, že obdarovaný obdrží celou částku. Veškeré náklady s organizací akce jsou pokryty z financí Golf Resortu a výše uvedených partnerů.

Celá akce by se neuskutečnila bez podpory dalších partnerů, kterými jsou:

Partneři:

Kooperativa pojišťovna, a.s. Vienna Insurance Group, Šarlota Resort s.r.o., Ferona, a.s., Bogner a Plzeňský Prazdroj a.s.

Závěrem bychom rádi poděkovali všem hostům za jejich účast a podporu celé akce. Pevně doufáme, že se shledáme při konání dalšího ročníku Charity Golf Party a opět společně přispějeme na dobrou věc, mezi kterou se charitativní činnost bezpochyby řadí.

Těšíme se na setkání u příležitosti konání dalšího ročníku Charity Golf Party.

Golf Resort Karlovy Vary a. s.

 

© Golfresort