Rezervace Tee Time
Golfresort - Championship Golf Course
> Novinky>Letošní ročník MFF jde do finále

Letošní ročník MFF jde do finále

Filmový festival se pomalu chýlí ke svému konci a s ním i festivalové turnaje, které v uplynulých dnech na Golf Resortu Karlovy Vary probíhaly. Mezi tyto turnaje patří Unicredit Golf Cup, innogy Golf Cup, Creditas & Pupp Golf Cup, Rowan Legal Festival Cup, Sedlecký Kaolin Open, Festival Open 2017 powered by Vodafone, BMW Cartec Group Festival Golf Cup a Chervó Partners Cup.

Nejznámějším a nejočekávanějším z nich je středeční hlavní festivalový turnaj - Festival Open powered by Vodafone, který si nenechalo ujít několik známých osobností z řad umělců a sportovců, kterými například byli Marek Eben, Aleš Najbrt, Ondřej Hejma, Ondřej Bank, Karel Poborský a samozřejmě nesměl chybět prezident MFF pan Jiří Bartoška.

Dnešní páteční termín již tradičně připadl na pořádání turnaje Chervó Partners Cup, jehož organizátoři si pro hosty připravili několik vložených soutěží, z nichž 3 jsou Hole in one na jamkách č. 4, 8 a 10. Nechme se překvapit, zda se některý šťastlivec trefí a odnese si domů televizi Loewe, postel Hästens nebo dokonce automobil značky Mercedes.

Všem organizátorům turnajů velice děkujeme za jejich několikaletou přízeň a těšíme se na viděnou v příštím roce.

© Golfresort