Rezervace Tee Time
Golfresort - Championship Golf Course
> Novinky>FANTAZIE - Dětské centrum Sokolov

FANTAZIE - Dětské centrum Sokolov

Rádi bychom informovali členy GCKV o navázání spolupráce se Zábavným vzdělávacím centrem Fantazie, kde mohou využít 50% slevu na vstup do centra v období 1. dubna až 30. září 2015, a to po předložení členské karty GCKV.

Dále je možné si na recepci Golf Resortu vyzvednout volnou vstupenku do dětského centra, která je platná pro každý všední den do 30. 6. 2015.

INFORMACE K DĚTSKÉMU CENTRU FANTAZIE

Hlavní aktivitou dětského centra je kvalitní zábava pro malé i velké. Na ploše více jak 1 000 m2 máme instalovanou moderní dětskou hračku, která nabízí prolézačky, lávky, průchody, skluzavky, tobogany apod. Součástí hlavní atrakce je bobová dráha a také autodráhu s autíčky. Cílovou skupinou nejsou pouze děti, ale pokud se dospělí osmělí, mohou se ke společné hře kdykoli přidat. Centrum Fantazie dále nabízí relaxační solnou jeskyni, která působí blahodárně na dýchání a posiluje významně imunitu organismu. V centru je kvalitní občerstvení a obecně poskytujeme velmi spolehlivé zázemí včetně bezplatného parkoviště. Ve velmi krátké době předpokládáme další rozšíření služeb centra. Otevřeme kosmetický salón a solární studio a samotné hraní rozšíříme i na venkovní prostory. Otevření nových venkovních atrakcí vhodně doplní vnitřní hernu a tím umožní centru celoroční provoz.


© Golfresort