Rezervace Tee Time
Golfresort - Championship Golf Course
> Novinky>Posledních 54 jamek MFF 2013

Posledních 54 jamek MFF 2013

Ve čtvrtek 4.7. se od ranních hodin začalo plnit parkoviště vozidly značky Audi a byla to vskutku podívaná! Prestižní turnaj Audi Golf Cup 2013 byl v duchu krásné Marilyn Monroe v rámci její výstavy v Praze, které je společnost Audi generálním partnerem. Panovala skvělá nálada, počasí vyšlo na výbornou a k večernímu rautu zazpíval a zahrál Petr Vondráček.

 

Zkusit si porazit nejlepší českou profesionálku Klárku Spilkovou měli možnost hráči turnaje Chervo Partner's Cup v pátek 5.7. Prověřit svou délku bylo možné na jamce č.3 s profesionálkou Danielou Prorokovou. Krásné fotografie zde vystavil fotograf Jakub Ludvík, který se ujal vyhlášení společně s Kateřinou Herčíkovou. Po vyhlášení následovala módní přehlídka nové kolekce značky Chervo a korunovace Miss Chervo. Za celou sérii festivalových turnajů pouze v tento den padl HOLE IN ONE na jamce č.13!!

 

Velmi vhodně byl zvolen turnaj společnosti Hästens, při kterém si  hráči po náročném golfovém týdnu mohli vyzkoušet, shlédnout luxusní postele a houpací sítě této značky. Při příchodu hráče uvítaly slečny oděné v pyžamech. Ani Gábina Partyšová nebyla výjimkou.

 

Festivalový marathón je tímto u konce.

Opět se příští rok těšíme v našem resortu!!

 

© Golfresort