Rezervace Tee Time
Golfresort - Championship Golf Course
> Novinky>Výstavba technického zázemí pro celoroční golfové aktivity

Výstavba technického zázemí pro celoroční golfové aktivity

V rámci projektu "Výstavba technického zázemí pro celoroční golfové aktivity" byl v golfovém areálu Karlovy Vary - Olšová Vrata vybudován nový objekt, ve kterém bude soustředěno zázemí celoročních golfových aktivit: golfové trenažéry, cvičný putting green, cvičné odpaliště - driving range.
Cílem projektu je především přivést do sportovně-rekreačního areálu návštěvníky i mimo sezonu, kdy je hra a trénink na venkovním hřišti nerealizovatelná. Tím bude významně podpořen cestovní ruch v regionu, neboť tuzemští i zahraniční hosté tvoří převážnou většinu návštěvníků historického areálu. Zároveň bude podpořena ekonomická prosperita vybudované infrastruktury, která je dnes po cca 5 měsíců v roce mimo provoz.
Nově vybudované zařízení bude ovšem sloužit celoročně, tedy i v hlavní sezoně, kdy ho mohou v klidu využívat zejména začátečnici, děti, mládež a senioři. Tímto projektem se nejstarší golfový areál v Karlovarském kraji dostane opět na úroveň nejmodernějších zařízení tohoto typu v západní Evropě.
Realizace projektu je podpořena dotací z ROP Severozápad v rámci projektu "Výstavba technického zázemí pro celoroční golfové aktivity" č.CZ.1.09/4.1.00/36.00939"
 
© Golfresort