Rezervace Tee Time
Golfresort - Championship Golf Course
> Novinky>Pupp Golf Cup 2011

Pupp Golf Cup 2011

Partneři Grandhotelu Pupp se setkali v sobotu 17. září 2011 na golfovém hřišti Golf Resortu Karlovy Vary v Olšových Vratech na turnaji o Pupp Golf Cup 2011. Vítězem hlavní společné kategorie 0-18,0 se stal a hlavní cenu od vyhlašovatelky turnaje a generální ředitelky Grandhotelu Pupp Ing. Andrey Pfeffer-Ferklové převzal Petr Myšák.

Příjemná podzimní sobota byla kromě golfu věnována také myšlence na charitativní projekty, které společnost GRANDHOTEL PUPP Karlovy Vary, a.s. dlouhodobě podporuje. Výtěžek z dobrovolného startovného v částce 45.000,- Kč byl rozdělen mezi Nadaci AHR ČR, která umožňuje  vzdělávání  svěřenců  dětských  domovů  pro  profesní  kariéru v hotelnictví a gastronomii, a projekt Pink Ribbon Golf při Onko Unii o.p.s.  

Ceny  od  sponzorů  a  partnerů  letošního  Pupp  Golf  Cupu  -  AZRA  Luxury Watches & Jewellery,  Golf  Resort  Karlovy  Vary,  a.s.,  Moët  &  Chandon  Champagne,  Tawan Centrum thajských masáží, Mercedes-Benz S. & W. Automobily s.r.o., Rekomont, Illy, Pfanner, Red Bull, Pink Ribbon Golf - si odnesli další úspěšní hráči. V kategorii 18,1-36 zvítězil Josef Heyduk a v kategorii 37-54 František Welek. Ve vložené soutěži Nearest to the pin své golfové dovednosti nejlépe zúročil Roman Litera a v Longest Drivu se předvedli Andrea Hofírková a Albert Tošovský.

Doprovodný program pro negolfisty byl připraven na místním driving range pod vedením Petra Skopového. Účastníci si mohli vyzkoušet někteří vůbec poprvé držení golfové hole a své první odpaly, začínající hráči dostali četná doporučení a motivaci k dalším golfovým tréninkům. V klubovně Golf Resortu se nabízely thajské masáže centra Tawan, jejichž relaxačním účinkům málokdo odolal. Odpolední patovací soutěž již žádný z negolfistů nebral na lehkou váhu a některými výkony by jistě nejednoho z golfistů předčil.

Mediálním partnerem již 6. Pupp Golf Cupu 2011 se stal zbrusu nový magazín o cestování „Travel Fever“ z vydavatelství DIANA MEDIA a fotografie z turnaje můžete shlédnout také v záříjovém newsletteru tohoto magazínu.

© Golfresort