Rezervace Tee Time
Golfresort - Championship Golf Course
Club Činnost SeniořiREGIONÁLNÍ LÁZEŇSKÁ SENIOR TOUR 2011

REGIONÁLNÍ LÁZEŇSKÁ SENIOR TOUR 2011

REGIONÁLNÍ LÁZEŇSKÁ SENIOR TOUR 2011 karlovarský a plzeňský region - 3. ročník

Účastníci Tour:

Royal Golf Club Mariánské Lázně

Golf Club Karlovy Vary Golf Club Františkovy lázně

Astoria Golf Club Cihelny

Golf Club Sokolov

Golf Club Kynžvart

Golf Klub Plzeň – Dýšina

Golf klub Darovanský dvůr

Golf Club Alfrédov Golf – Landclub Schloss Fahrenbach e.V.

Podmínky účasti:

Tour je určena členům zúčastěných klubů. Seniorský věk dosažený v roce 2011. Muži 55 let, ženy 50 let.Domovské,nebo nedomovské členství v některém zúčastněném klubu. Uhrazení fee na hřišti, kde není hráč členem a vkladu do 30 min. před osobním startovním časem. Organizace Tour: a) přihlášení Zájemci z řad členů pořádajících Tour se mohou přihlásit na www.cgf.cz, nejpozději 2 dny před termínem příslušného turnaje do 12:00 hod.V případě dvojího členství si přihlášením na první turnaj hráč určí,který klub bude celou tuto Tour reprezentovat. b) účast na turnaji Maximální počet hráčů je 120 (kapacita hřiště). V případě, že počet přihlášených překročí kapacitu hřiště, pak se počet přihlášených sníží vyřazením hráčů s nejvyššími HCP (bez ohledu na klubovou příslušnost). Za sestavení startovní listiny zodpovídají garanti z jednotlivých klubů.

Startovní listina bude umístěna 2dny před startem od 14.00 hod. na serveru ČGF. c) poplatky Greenfee je na všech českých hřištích 500 Kč. Na hřišti Golf – Landclub Schloss Fahrenbach odpovídající hodnota EUR. Vklad 150 Kč na každém turnaji. Na každém turnaji bude zajištěna svačina a nápoj d) závěrečný turnaj Pořádáním závěrečného turnaje celé Tour je pověřen Golf Club Kynžvart. Do tohoto turnaje se mohou přihlásit jen hráči a hráčky, kteří mají nejméně 4 výsledky z předchozích turnajů. Po turnaji bude raut a slavnostní vyhlášení výsledků celé Tour a předání cen nejlepším účastníkům.

Poznámka:

Turnaj ve Fahrenbachu bude zajišťovat Golf Club Františkovy Lázně na serveru ČGF. Soutěže Tour: a) Kategorie: A muži s HCP 0-54, hráno na stableford body brutto a netto B ženy s HCP 0-54, hráno na stableford body brutto a netto C soutěž klubů(společná muži i ženy) D regionální žebříček b) Druhy soutěží: Soutěž jednotlivců - součet 5-ti nejlepších výsledků netto a brutto v kategoriích mužů a žen. Soutěž klubů - součet 5-ti nejlepších netto výsledků hráčů jednotlivých klubů z každého turnaje. Hodnotí se 5 nejlepších výsledkůhráčů a hráček klubů. Regionální žebříček – Podmínkou zařazení do žebříčku je dosažení výsledku na rány.Žebříček bude vyhodnocen dle žebříčkového řádu ČGF (dle odchylkyod normy hřiště) pro kategorii muži a ženy. c)

Výsledky:

Výsledky jednotlivých kol nebudou po ukončení jednotlivých turnajů vyhlašovány, ale budou k dispozici na serveru ČGF. Průběžné výsledky v jednotlivých kategoriích budou zpracovávány a umístěny na serveru ČGF. Konečné výsledky soutěže budou vyhlášeny po ukončení posledního turnaje. d) Ceny: Putovní pohár pro vítězný golfový klub. Věcné ceny pro prvních 10 mužů a 10 žen celé Tour v kategorii netto. Věcné ceny pro první 3 muže a3 ženy celé Tour v kategorii brutto. Vyhlášení celkových výsledků bude provedeno na slavnostním ukončení Tour v Kynžvartu po ukončení posledního turnaje, včetně občerstvení.

Soutěžní výbor:

Ředitel: Vlasta Peterková - Kynžvart, Karlovy Vary Garanti: Josef Mrůzek - Mariánské lázně Dagmar Jánská - Cihelny Jaroslav Hanek - Karlovy Vary Milan Richter - Hazlov a Fahrenbach Pavel Klika - Sokolov Rudolf Komas - Dýšina, Darovanský Dvůr Jaroslava Mullerová - Alfrédov Garanti spolu s pořádajícím klubem zajistí vždy technický servis k turnaji (přípravu score karet, rozhodčího a zpracování výsledků), svačinu a nápoj.

Technická ustanovení:

Hraje se na úpravu HCP, podle pravidel The Royal and Ancient GC of St. Andrews a místních pravideljednotlivých hřišť. Muži hrají ze žlutých odpališť, ženy z červených. Startovní listina bude vytvořena takto-5flightů mužů, 3flighty žen, zbytek mužů, zbytek žen, dle aktuálního HCP přihlášených hráčů a hráček. Start v 9:00 hod. Změna je možná podle aktuálních podmínek a počtu přihlášených hráčů. Start postupný, kromě posledního turnaje kdy bude cannon start. V konkrétních propozicích jednotlivých turnajů bude oznámeno, zda budou povoleny carts. V soutěži netto rozhoduje o pořadí v kategoriích mužů a žen vyšší počet získaných stablefordových bodů z 5 odehraných turnajů. V případě rovnosti výsledků rozhoduje o pořadí nejprve nižší HCP, následně nejvyšší počet dosažených stablefordových bodů v jednom turnaji Tour. V soutěži brutto rozhoduje o pořadí v kategoriích mužů a žen vyšší počet získaných brutto bodů z 5 odehraných turnajů. V případě rovnosti výsledků rozhoduje o pořadí nejvyšší počet získaných brutto bodů v jednom turnaji Tour.

Kalendář turnajů

Golf klub Darovanský dvůr 13.dubna (náhrad.termín 26.7)

Astoria Golf Club Cihelny 27. dubna

Golf Club Alfrédov 10. května

Golf Club Sokolov 18. května

Golf Club Františkovy lázně 14. června

Golf – Landclub Schloss Fahrenbach 28. června

Golf Klub Plzeň – Dýšina 13. července

Royal Golf Club Mariánské Lázně 9. srpna

Golf Club Karlovy Vary 12. září

Golf Club Kynžvart 21. září

© Golfresort 2021